TANTRYCZNA EKSTAZA

Masaże te dedykowane są osobom, które pragną więcej. Osobom, których całe fizyczne ciało stało się przyjemnościom, a energia swobodnie płynie przez ciało i jest łatwo wyczuwalna na coraz subtelniejszym poziomie. Te szamańskie formy mają potencjał obudzić świadomość, a w krok za nią przyjemność ciała energetycznego. By móc przeżywać ekstazę bez stymulacji z poziomu fizycznego.

Skrzydła Anioła – spotkanie rozpoczynamy masażem otwarcia czakr. To delikatna forma uwrażliwiająca na doświadczenie swoich ciał subtelnych.

Otwarcie Boskiego Ciała – spotkanie rozpoczynamy masażem otwarcia czakr. To delikatna forma pozwalająca na doświadczenie swojego ciała jako bytu energetycznego.

Masaż Pięciu Dotyków – spotkanie rozpoczynamy od powitania Boskiego Ciała. Dzięki pięciu różnym doświadczeniom uwaga przeprowadzona zostaje od ciężaru fizycznego ciała po delikatne odczucie ciała subtelnego.

Rozbudzenie Kundalini – Ta ognista praktyka dedykowana jest przepływowi energii wzdłuż kręgosłupa, praktykujemy w pozycji stojącej, a ciało pozostaje w nieustannym ruchu. Zadaniem osoby przyjmującej masaż jest wytworzenie w swoim ciele fali, wynikającej z wprowadzenia ruchu do trzech segmentów ciała: miednicy, klatki piersiowej i szyi. Masaż wykonywany jest pejczem, a osoba masowana podczas sesji jest naga.