TANTRYCZNE UZDROWIENIE

Sesje dedykowane osobom gotowym na poważną drogę, w kierunku emocjonalnego, fizycznego i energetycznego zdrowia i równowagi. Bo to w krok za witalnością przychodzi prawdziwie dzika i nieokiełznana przyjemność płynąca z całego naszego ciała. Sesje mają na celu udrożnienie blokad energetycznych, rozluźnienie napięcia mięśniowo-/powięziowego i wyzbycie się silnych traum spoczywających w naszym ciele.

Uwalnianie Boga – spotkanie dedykowane jest całościowej pracy, równoważącej całość ciała. Używane techniki i sposoby pracy dopierane są indywidualnie dla każdej osoby, uwzględniając jej konstytucje, osobniczy charakter i sposób rozłożenia napięć w ciele.

Uwalnianie Pleców – spotkanie rozpoczynamy sesją oddechową i masażem wyjścia. Technika jest głęboką formą pracy uwalniającą od bólu i napięć na drodze przepływu energii Kundalini. Drożność naszego głównego meridianu jest podstawą połączenia miłości i przyjemności, naszego serca z naszą seksualnością.

Uwalnianie Miednicy – spotkanie rozpoczynamy sesją oddechową i masażem wyjścia. Technika jest głęboką formą pracy uwalniającą od traum osadzonych wokół naszej miednicy. Masaż ma na celu przywrócić miękkość, sprężystość i ruchliwość podstawy naszego ciała.

Uwalnianie Rozety (Anusa) – spotkanie rozpoczynamy sesją oddechową i masażem wyjścia. To delikatny masaż uzdrawiający naszą czakrę korzenia. Przywracając nam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w świecie jest dla nas miejsce, że jest przestrzeń na to byśmy byli dokładnie tacy, jacy jesteśmy.

Uwalnianie Yoni/ Lingama – spotkanie rozpoczynamy sesją oddechową i masażem wyjścia. To delikatny masaż uwalniający od traum z obszarów intymnych. Uczymy się obserwować najsubtelniejsze doznania w obszarze naszych narządów intymnych, poszukując miejsc dyskomfortowych i bolesnych, jak również tych pozbawionych czucia. Uzdrawianie waginy/ penisa jest podstawą, by odczuwać pełnię seksualnej przyjemności.