TANTRYCZNA ROZKOSZ

Masaże dedykowane osobom, które minimum raz przeszły wszystkie cztery sesje uzdrawiające, są zaawansowanymi praktykami Tantry lub innych form medytacji, czy pracy z ciałem lub energią. Ich ciała uwolnione od seksualnych traum są bardzo wrażliwe na bodźce, dzięki czemu rozkosz przychodzi nie tylko poprzez stymulację stref erogennych, a przepływ energii jest łatwo wyczuwalny.  Sesje przeznaczone dla osób, z którymi znam się i czuję się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Rytuał Masażu Kaszmirskiego – spotkanie rozpoczynamy od powitania Boskiego Ciała. Masaż Kaszmirski wykonujemy w pięciu specjalnych pozycjach, z podniesioną miednicą, by ułatwić przepływ energii. To wyjątkowo zmysłowy masaż dostarczający intensywnych doznań. Masowane jest całe ciało, łącznie z częściami intymnymi. A dla wzmocnienia przepływu energii zarówno osoba masowana, jak i terapeuta są nadzy.

Masaż Ognistego Węża – spotkanie rozpoczynamy od powitania Boskiego Ciała. To dynamiczna, ognista forma mająca potencjał, by rozpalić przyjemność w całym ciele. Święte spotkanie dwóch nagich ciał przepełnionych rozkoszą.

Masaż Tao – spotkanie rozpoczynamy od sesji oddechowej i otwarcia czakramów. To najbardziej różnorodna w doświadczeniu forma przeplatająca podczas sesji dotyk wszystkich żywiołów. Osoba masowana podczas sesji jest naga, masaż zawiera medytację obszaru perineum i perełki (łechtaczki) lub pierścienia serca na lingamie.

Rozkosz Shakti/Shivy (ESO – extended sexual orgasm) – spotkanie rozpoczynamy od sesji oddechowej lub medytacyjnej. To praktyka skoncentrowana na poszerzaniu orgazmu. Na rozprzestrzenianiu przyjemności na całe ciało. Jednoczesnej stymulacji yoni/ lingama i obszaru analnego lub perineum. To praktyka mająca na celu doświadczenie orgazmu jako stanu duchowego, jako stanu pełnej jedności w samym sobie i ze światem.