TANTRYCZNA PRZYJEMNOŚĆ

Masaże rozpoczynające podróż ku przyjemności. Dedykowane osobom, które chciałyby uwolnić swoją seksualność, zamkniętą w obszarach intymnych i roznieść ją na całe ciało. Tak, by orgazm mógł być wynikiem głaskania małego palca u stopy, czy podmuchu powietrza na brzuchu.

Rajski Ptak – spotkanie rozpoczynamy masażem wyjścia. Ten zmysłowy masaż wykonywany jest ptasimi piórami, ma uwrażliwić ciało na najsubtelniejsze doznania tak, by nawet jego najmniejszy fragment nauczył się doznawać przyjemności. Osoba masowana podczas sesji jest naga.

Dotyk Motyla – spotkanie rozpoczynamy masażem wyjścia. Technika oparta jest na niezwykle delikatnym, ledwo wyczuwalnym dotyku ma uwrażliwić ciało na najsubtelniejsze doznania tak, by nawet jego najmniejszy fragment nauczył się doznawać przyjemności. Osoba masowana podczas sesji jest naga.

Granie na ciele jak na instrumencie – Ta ognista praktyka skoncentrowana jest mocno na zmysłowym spełnieniu  wynikającym z przepływu energii wzdłuż kręgosłupa. Dotyka tematu kary, cierpienia i pozwala świadomie wybrać rzeczywistość, w której przekształcają się one na zmysłowość i przyjemność . Masaż wykonywany jest pejczem, łączy w sobie delikatny dotyk z poszukiwaniem przyjemności na krawędzi bólu. Osoba masowana podczas sesji jest naga.

 Korzeń Rozkoszy – Masaż rozpoczynamy od powitania Boskiego Ciała. To delikatna olejowa forma mająca początkowo wyciszyć, a potem przynieść przyjemność. Osoba masowana jest naga, pracujemy z całym ciałem, również obszarami intymnymi.